میز پذیرایی پلیمری

mizmehmanpolimeri
mizmehmanpolimeri1
mizmehmanpolimeri2
Previous Next
1 2 3

جهت ارتباط با مشاوران گروه تجهیزات تالار عسگری با شماره زیر تماس بگیرید

09127131169

تماس

میز مهمان پلیمری تالار

یکی از زیباترین و بهترین میزهای پذیرایی برای مهمان در تالارها استفاده از میز پلیمری با رنگ های متنوع است میز های پلیمری مهمان به دلیل استقامت زیاد زیبایی بسیار منحصر به فرد و همچنین دوام مناسب برای استفاده در مدت زمانی طولانی و در نهایت مدل های بسیار زیبا در سال های اخیر در تالارهای پذیرایی مورد استفاده قرار گرفته است.

92
93
95
97
104
106
114
120

محاسن میز مهمان پلیمری تالاری

از دیگر محسنات استفاده از میز مهمان پلیمری تالاری ، رنگ های متنوع و زیبای آن و در عین حال هم همسان سازی با دیگر دیزاین ها و لوازم مورد استفاده در تالارهای پذیرایی است. از دیگر محسنات استفاده از میز های پلیمری در تالارهای پذیرایی امکان استفاده این نوع میز با دیگر انواع صندلی های تالاری مثل صندلی های فلزی یا صندلی های استیل است.

ویژگی های میز مهمان تالاری پلیمری

وقتی صحبت از میز مهمان پلیمری میکنیم در رابطه با دنیایی از طرح و رنگ صحبت میکنیم طرح های بسیار متنوع و زیبا رنگ های بسیار متنوع با دوام بالا و رنگ آمیزی های دیگر که روی بدنه صندلی ها و میز های پلیمری امکان پذیر است باعث شده تا مدیران تالارهای پذیرایی بتوانند با دنیایی از تنوع روبرو شوند و صندلی های پلیمری به همین دلیل مورد توجه و استقبال مدیران تالارهای پذیرایی و رستوران های هتل هاست.

مراحل تولید میز پذیرایی پلیمری تالار

میز های پلیمری در واقع ظاهری شبیه به چوب دارند اما از جنس چوب نیستند و این موضوع باعث شده تا مشکلاتی که از لحاظ نگهداری میزهای چوبی همیشه گریبان‌گیر مدیران تالارهای پذیرایی بوده است را در استفاده از میز های پلیمری نداشته باشند برای مثال از بین رفتن بخشی از چوب یا شکستن آن که در صندلی ها و میز های پلیمری استقامت بسیار زیاد از مهمترین ویژگی‌های آنها است. از سوی دیگر به دلیل اینکه برای پوشش رنگ بدنه میز های پلیمری از رنگ کوره ای استفاده می شود دوام رنگ در محصولات پلیمری بسیار بالاتر از سایر محصولات است و شما نسبت به محصولات چوبی و میزهای مهمان چوبی شاهد دوام بیشتر رنگ و استقامت بیشتر آن در گذر زمان هستید

در گروه تجهیزات تالار عسگری به دلیل فعالیت تخصصی روی محصولات پلیمری شامل صندلی پلیمری تالاری و میز مهمان پلیمری تالار شما می‌توانید با حضور در نمایشگاه دائمی تجهیزات و لوازم این مجموعه انواع مدلها و طرحها و رنگهای میز مهمان پلیمری را برای تالار خود مشاهده کرده و در عین مقایسه بتوانید از مشاوره کارشناسان با تجربه نیز بهره مند شوید.

آشنایی با گروه تجهیزات تالار عسگری

گروه تجهیزات تالار عسگری به عنوان تولیدکننده لوازم تالاری با داشتن نمایشگاه دائمی محصولات تالارهای پذیرایی شامل انواع صندلی تالار ، میز مهمان تالاری ، میز شام تالار و جایگاه عروس و داماد آماده ارائه خدمات تخصصی به مدیران تالارهای پذیرایی میباشد . در این مجموعه علاوه بر خرید و فروش صندلی تالار و انواع تجهیزات تالاری ، امکان تعویض میز مهمان تالار یا تعویض جایگاه عروس نیز برای آن دسته از مدیران تالارهای پذیرایی که قصد تعویض لوازم تالاری خود را دارند نیز فراهم است .

در این مجموعه تولید کننده صندلی تالار ، تولیدی میز مهمان تالاری و همچنین انواع محصولات پلیمری مثل صندلی پلیمری و میز مهمان پلیمری ، با بالاترین کیفیت و نظارت انجام شده و همچنین محصولات تولید شده در این مجموعه دارای ضمانت کیفیت و خدمات پس از فروش برای خریداران خود را دارد . داشتن خدمات پس از فروش برای محصولات تولید شده در این مجموعه باعث میشود تا مدیران تالارهای پذیرایی با خیالی آسوده بتوانند برای خرید تجهیزات تالاری خود اقدام کنند .

در این مجموعه برای آن دسته از تالارهای پذیرایی که قصد تعویض صندلی شیواری کارکرده یا تعویض میز مهمان پذیرایی کارکرده خود را دارند نیز این امکان وجود دارد که بتوانند با مشاوره از کارشناسان ما ، برای تعویض لوازم دست دوم تالاری خود اقدام کرده و آن ها را با انواع تجهیزات و جدیدترین صندلی ، میز مهمان یا میز شام تالاری تعویض کنند .