خرید میز مهمان تالار

خرید میز پذیرایی تالاری | انواع میز مهمان تالار پذیرایی

جهت ارتباط با مشاوران گروه تجهیزات تالار عسگری با شماره زیر تماس بگیرید

09127131169

تماس

خرید میز مهمان تالار

خرید میز مهمان تالاری پذیرایی نیز یکی از قدم های بسیار مهم در تامین و تکمیل تجهیزات تالار هاست که مدیران تالارهای پذیرایی لازم است در این قسمت به نکات بسیار مهمی توجه کنند تا علاوه بر زیبایی بیشتر برای تالار خود بتوانند خرید بهترین انجام دهند. در زمان خرید میز پذیرایی برای تالار ها لازم است تا هماهنگ بودن و یکدست بودن آن را با صندلی های تالاری بررسی کنید علاوه بر آن جنس میزهای پذیرایی نیز بسیار مهم است برای مثال میز های پلیمری را با صندلی های فلزی و آبکاری یا استیل نمی توان استفاده کرد و موجب زیبایی کمتر خواهد شد از طرفی هماهنگ بودن جنس یا رنگ آمیزی و نوع میزهای پذیرایی که برای تالار انتخاب می کنید باید با دیزاین و طراحی داخلی تالار نیز هماهنگ باشد و اگر از پرده های آبی رنگ انتخاب می کنید می توانید در زمان انتخاب میز و صندلی صندلی های خود را با کفی و پارچه هم رنگ پرده ها و دیزاین داخلی انتخاب کرده و سپس میز های متناسب با صندلی را انتخاب و خریداری کنید.

نکات خرید میز مهمان فلزی تالار

برای خرید میزهای مهمان فلزی یا استیل آبکاری باید به نکات زیر توجه کنید اولین و مهمترین نکته ضخامت فلز به کار رفته در بدنه میز مهمان است و هر چقدر از فلز نازک تر و با کیفیت پایین تری استفاده شده باشد نیز دچار شکنندگی بسیار زیاد و همچنین گفت ظاهری در گذر زمان و استفاده خواهد شد نکته بعدی در خرید میز مهمان فلزی یا آبکاری دقت کافی به بدنه و کیفیت رنگ آن یا کیفیت آبکاری آن است که از مواد درجه یک استفاده شده باشد تا در زمان استفاده رنگ بدنه میز مهمان از بین نرفته و ظاهری مناسب را در گذر زمان حفظ کند.

نکات خرید میز پذیرایی تالاری چوبی

برای خرید میزهای مهمان چوبی تالار لازم است تا به کیفیت چوب به کار رفته شده در آن نهایت دقت را داشته باشید همچنین در کنار کیفیت چوب نحوه سرهم بندی و تولید نیز بسیار مهم است چرا که در صورتی که از چوب مرغوب و باکیفیت درجه یک در تولید میز مهمان چوبی تالار استفاده نشده باشد بعد از گذشت مدت زمانی کوتاه و استفاده میهمانان از آن نیز دچار تغییرات ظاهری و افت کیفیت بسیار ملموس شده و این موضوع باعث میشود تا مدیران تالارهای پذیرایی مجبور به تعمیر مرمت بازسازی یا تعویض میز مهمان تالاری خود باشند.

نکات خرید میز مهمان پلیمری تالار

میز مهمان پلیمری تالار نیز شرایط نکات خرید خاص خود را دارد به این شکل که در زمان خرید این نوع از میز پذیرایی تالاری باید به کیفیت اولیه مواد در زمان تولید آن و همچنین ضخامت رنگ بدنه و کیفیت ظاهری رنگ توجه بسیار زیاد کنید اگر مواد اولیه ای که در زمان تولید میز مهمان تالاری پلیمری استفاده شده دارای کیفیت مناسب نباشد نیز در گذر زمان دچار شکستگی یا تغییر حالت شده و این موضوع موجب تحمیل هزینه‌های بسیار زیاد بابت تعمیر بازسازی یا تعویض میز مهمان تالار را برای مدیران تالارهای پذیرایی در بر خواهد داشت.

شرایط خرید میز پذیرایی مهمان تالار

همچنین برای آن دسته از مدیران تالار های پذیرایی که قصد خرید میز مهمان تالار با شرایط پرداخت اقساط را دارند این امکان در گروه تجهیزات تالار عسگری فراهم شده است تا بتوانند با پرداخت آسان ابتدا بخشی از مبلغ فاکتور خود را پرداخت کرده و الباقی را به صورت اقساط پرداخت نمایند برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه لطفاً با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

اگر قصد خرید میز مهمان برای تالار پذیرایی خود را دارید پیشنهاد می کنیم از نمایشگاه دائمی میز مهمان گروه تجهیزات تالار عسگری بازدید کرده و اینجا و در داخل محیط انواع میزهای پذیرایی مهمان را مشاهده کرده در کنار هم با هم مقایسه کنید و از مشاوره کارشناسان با تجربه بهره مند شوید.

آشنایی با گروه تجهیزات تالار عسگری

گروه تجهیزات تالار عسگری به عنوان تولیدکننده لوازم تالاری با داشتن نمایشگاه دائمی محصولات تالارهای پذیرایی شامل انواع صندلی تالار ، میز مهمان تالاری ، میز شام تالار و جایگاه عروس و داماد آماده ارائه خدمات تخصصی به مدیران تالارهای پذیرایی میباشد . در این مجموعه علاوه بر خرید و فروش صندلی تالار و انواع تجهیزات تالاری ، امکان تعویض میز مهمان تالار یا تعویض جایگاه عروس نیز برای آن دسته از مدیران تالارهای پذیرایی که قصد تعویض لوازم تالاری خود را دارند نیز فراهم است .

در این مجموعه تولید کننده صندلی تالار ، تولیدی میز مهمان تالاری و همچنین انواع محصولات پلیمری مثل صندلی پلیمری و میز مهمان پلیمری ، با بالاترین کیفیت و نظارت انجام شده و همچنین محصولات تولید شده در این مجموعه دارای ضمانت کیفیت و خدمات پس از فروش برای خریداران خود را دارد . داشتن خدمات پس از فروش برای محصولات تولید شده در این مجموعه باعث میشود تا مدیران تالارهای پذیرایی با خیالی آسوده بتوانند برای خرید تجهیزات تالاری خود اقدام کنند .

در این مجموعه برای آن دسته از تالارهای پذیرایی که قصد تعویض صندلی شیواری کارکرده یا تعویض میز مهمان پذیرایی کارکرده خود را دارند نیز این امکان وجود دارد که بتوانند با مشاوره از کارشناسان ما ، برای تعویض لوازم دست دوم تالاری خود اقدام کرده و آن ها را با انواع تجهیزات و جدیدترین صندلی ، میز مهمان یا میز شام تالاری تعویض کنند .