خرید میز شام تالار

خرید میز غذای تالاری و میز شام تالار پذیرایی

جهت ارتباط با مشاوران گروه تجهیزات تالار عسگری با شماره زیر تماس بگیرید

09127131169

تماس

خرید میز شام تالار پذیرایی نیز یکی از قدم های بسیار مهم در تامین و تکمیل تجهیزات تالار هاست که مدیران تالارهای پذیرایی لازم است در این قسمت به نکات بسیار مهمی توجه کنند تا علاوه بر زیبایی بیشتر برای تالار خود بتوانند خرید بهترین انجام دهند. در زمان خرید میز شام برای تالار های پذیرایی لازم است تا هماهنگ بودن و یکدست بودن آن را با صندلی و میزهای پذیرایی تالار بررسی کنید. علاوه بر آن جنس میزهای شام نیز بسیار مهم است برای مثال میز شام پلیمری را با در زمانی که میز و صندلی تالار از جنس فلز یا چوبی روستیک هستند بهتر است که انتخاب نکنیم که موجب زیبایی کمتر خواهد شد. از طرفی هماهنگ بودن جنس یا رنگ آمیزی و نوع میزهای شام که برای تالار انتخاب می کنید باید با دیزاین و طراحی داخلی تالار نیز هماهنگ باشد . برای مثال اگر از پرده های طلایی رنگ برای سالن شام استفاده می کنید می توانید در زمان انتخاب میز شام تالاری ، تم رنگی آنها را با پرده ها و دیزاین داخلی انتخاب کنید .

نکات خرید میز شام تالار فلزی 

برای خرید میز شام تالارفلزی یا استیل آبکاری باید به این نکات توجه کنید. مهمترین نکته ضخامت فلز به کار رفته در بدنه میز شام است و هر چقدر از فلز نازک تر و با کیفیت پایین تری استفاده شده باشد میز شام دچار شکنندگی بسیار زیاد و همچنین افت ظاهری در گذر زمان و استفاده خواهد شد.. نکته بعدی در خرید میز شام تالاری فلزی یا آبکاری ، دقت کافی به بدنه و کیفیت رنگ آن یا کیفیت آبکاری میز شام است که از مواد درجه یک استفاده شده باشد تا در زمان استفاده ، رنگ بدنه میز شام از بین نرفته و ظاهری مناسب را در گذر زمان حفظ کند.

نکات خرید میز شام چوبی روستیک برای تالار

برای خرید میزهای شام چوبی تالار لازم است تا به کیفیت چوب به کار رفته شده در آن نهایت دقت را داشته باشید. همچنین در کنار کیفیت چوب نحوه سرهم بندی و تولید نیز بسیار مهم است چرا که در صورتی که از چوب مرغوب و باکیفیت درجه یک در تولید میز شام چوبی تالار استفاده نشده باشد ، بعد از گذشت مدت زمانی کوتاه و استفاده مکرر از آن ، میز شام دچار تغییرات ظاهری و افت کیفیت بسیار ملموس شده و این موضوع باعث میشود تا مدیران تالارهای پذیرایی مجبور به تعمیر ، بازسازی یا تعویض میز شام تالاری خود باشند.

نکات خرید میز شام پلیمری برای تالارهای پذیرایی

میز شام پلیمری تالار نیز نکات خرید مخصوص به خود را دارد . در زمان خرید میز شام تالاری باید به کیفیت اولیه مواد در زمان تولید آن و همچنین ضخامت رنگ بدنه و کیفیت ظاهری رنگ توجه بسیار زیاد کنید. اگر مواد اولیه ای که در زمان تولید میز شام تالاری پلیمری استفاده شده دارای کیفیت مناسب نباشد ، میز در گذر زمان دچار شکستگی یا تغییر حالت شده و این موضوع موجب تحمیل هزینه‌های بسیار زیاد بابت تعمیر ، بازسازی یا تعویض میز مهمان تالار برای مدیران تالارهای پذیرایی خواهد داشت.

خرید میز شام تالاری با شرایط پرداخت آسان

همچنین برای آن دسته از مدیران تالار های پذیرایی که قصد خرید میز شام تالار با شرایط پرداخت اقساط را دارند این امکان در گروه تجهیزات تالار عسگری فراهم شده است تا بتوانند با پرداخت آسان ابتدا بخشی از مبلغ فاکتور خود را پرداخت کرده و الباقی را به صورت اقساط پرداخت نمایند . برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه لطفاً با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

آشنایی با گروه تجهیزات تالار عسگری

گروه تجهیزات تالار عسگری به عنوان تولیدکننده لوازم تالاری با داشتن نمایشگاه دائمی محصولات تالارهای پذیرایی شامل انواع صندلی تالار ، میز مهمان تالاری ، میز شام تالار و جایگاه عروس و داماد آماده ارائه خدمات تخصصی به مدیران تالارهای پذیرایی میباشد . در این مجموعه علاوه بر خرید و فروش صندلی تالار و انواع تجهیزات تالاری ، امکان تعویض میز مهمان تالار یا تعویض جایگاه عروس نیز برای آن دسته از مدیران تالارهای پذیرایی که قصد تعویض لوازم تالاری خود را دارند نیز فراهم است .

در این مجموعه تولید کننده صندلی تالار ، تولیدی میز مهمان تالاری و همچنین انواع محصولات پلیمری مثل صندلی پلیمری و میز مهمان پلیمری ، با بالاترین کیفیت و نظارت انجام شده و همچنین محصولات تولید شده در این مجموعه دارای ضمانت کیفیت و خدمات پس از فروش برای خریداران خود را دارد . داشتن خدمات پس از فروش برای محصولات تولید شده در این مجموعه باعث میشود تا مدیران تالارهای پذیرایی با خیالی آسوده بتوانند برای خرید تجهیزات تالاری خود اقدام کنند .

در این مجموعه برای آن دسته از تالارهای پذیرایی که قصد تعویض صندلی شیواری کارکرده یا تعویض میز مهمان پذیرایی کارکرده خود را دارند نیز این امکان وجود دارد که بتوانند با مشاوره از کارشناسان ما ، برای تعویض لوازم دست دوم تالاری خود اقدام کرده و آن ها را با انواع تجهیزات و جدیدترین صندلی ، میز مهمان یا میز شام تالاری تعویض کنند .