خرید جایگاه عروس و داماد

خرید انواع جایگاه عروس و داماد بدون واسطه

جهت ارتباط با مشاوران گروه تجهیزات تالار عسگری با شماره زیر تماس بگیرید

09127131169

تماس

خرید جایگاه عروس و داماد برای تالار یکی از مهمترین قسمت های تجهیز یک تالار پذیرایی است . در این مرحله مدیران تالار باید با توجه به سبک طراحی سالن تالار ، فضایی که برای قرارگیری جایگاه عروس در نظر دارند و همچنین جنس سایر تجهیزات تالاری که تهیه کرده اند ، به انتخاب جایگاه عروس پرداخته و برای خرید آن اقدام کنند .

برای خرید جایگاه عروس باید به چند نکته توجه کنیم که به شرح زیر به آن میپردازیم :

جنس میز و صندلی تالار را در نظر بگیرید

برای مثال اگر از صندلی استیل و میزهای آبکاری شده برای پذیرایی از مهمان و چیدمان تالار استفاده میکنید به فکر خرید جایگاه عروس با همان سبک و طرح باشید . خرید جایگاه عروس متناسب با طراحی مراسم در زیبایی آن تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت .

اندازه و فضای قرارگیری جایگاه

در زمان خرید و سفارش جایگاه عروس برای تالار پذیرایی لازم است تا اندازه جایگاه را متناسب با فضای آن در نظر بگیرید . برای مثال در صورتی که از فضایی کوچک قرار است استفاده شود ، از جایگاه های استیل استفاده کنید . اما برای فضاهای بزرگ ، میتوانید از جایگاه های بزرگ مثل ام دی اف یا سی ان سی استفاده کنید .

خرید جایگاه عروس با شرایط پرداخت آسان

در گروه تجهیزات تالار عسگری برای آن دسته از مدیران تالار که قصد خرید قسطی جایگاه عروس را دارند این امکان فراهم شده تا با پرداخت قسمتی از سفارش خود و پرداخت اقساطی مانده مبلغ سفارش ، خرید خود را انجام دهند . برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با کارشناسان بخش فروش گفتگو کنید .

آشنایی با گروه تجهیزات تالار عسگری

گروه تجهیزات تالار عسگری به عنوان تولیدکننده لوازم تالاری با داشتن نمایشگاه دائمی محصولات تالارهای پذیرایی شامل انواع صندلی تالار ، میز مهمان تالاری ، میز شام تالار و جایگاه عروس و داماد آماده ارائه خدمات تخصصی به مدیران تالارهای پذیرایی میباشد . در این مجموعه علاوه بر خرید و فروش صندلی تالار و انواع تجهیزات تالاری ، امکان تعویض میز مهمان تالار یا تعویض جایگاه عروس نیز برای آن دسته از مدیران تالارهای پذیرایی که قصد تعویض لوازم تالاری خود را دارند نیز فراهم است .

در این مجموعه تولید کننده صندلی تالار ، تولیدی میز مهمان تالاری و همچنین انواع محصولات پلیمری مثل صندلی پلیمری و میز مهمان پلیمری ، با بالاترین کیفیت و نظارت انجام شده و همچنین محصولات تولید شده در این مجموعه دارای ضمانت کیفیت و خدمات پس از فروش برای خریداران خود را دارد . داشتن خدمات پس از فروش برای محصولات تولید شده در این مجموعه باعث میشود تا مدیران تالارهای پذیرایی با خیالی آسوده بتوانند برای خرید تجهیزات تالاری خود اقدام کنند .

در این مجموعه برای آن دسته از تالارهای پذیرایی که قصد تعویض صندلی شیواری کارکرده یا تعویض میز مهمان پذیرایی کارکرده خود را دارند نیز این امکان وجود دارد که بتوانند با مشاوره از کارشناسان ما ، برای تعویض لوازم دست دوم تالاری خود اقدام کرده و آن ها را با انواع تجهیزات و جدیدترین صندلی ، میز مهمان یا میز شام تالاری تعویض کنند .